Apie

Pagrindinė Vaikų reikalų veikėja – keturmetė Julija. Apie ją ir sukasi didesnė dauguma blogo temų. Fone dažnai šmėžuoja du tituluoti Valų korgiai pembrukai Vebas ir Zorro, o viską fotografuoju ir užrašau aš – Julijos mama Kristina. Vaikų reikalai yra ir bus apie vaikų reikalus, ir šiek tiek apie tėvų reikalus ir tėvystę.

Vaikų reikalai pagal mus su Julija – tai:

  • Vaikų stiliaus idėjos. Man patinka fotografuoti bei rašyti apie vaikišką madą ir stilių, o Julija jau mėgsta reikšti savo nuomonę apie tai, kas gražu ir negražu, turi mėgstamiausias spalvas ir drabužius, bei visiškai nesidomi trend’ais, brand’ais ir must have’ais. Mūsų požiūriai ne visada sutampa, tad bandome ieškoti bendrų taškų, dažnai jų atrandame kažkur tarp drabužių išmargintų superherojais ir šviesių suknelių. Bendru sutarimu “gimusius” derinius ir atradimus pademonstruoja Julija, o aš nufotografuoju.
  • Knygos, tiek vaikiškos, tiek mamiškos ir tėtiškos, nes skaitymas man – vienas didesnių malonumų. Julija dar tik atranda knygų pasaulį, bet keliauja į jį noriai ir užtikrintai.
  • Gražūs, stilingi, naudingi dalykai vaikams ir dovanų idėjos. Pradedant vaiko kambario interjero detalėmis, ir baigiant žaislais.
  • Įdomūs atradimai. Nes tapęs tėvu supranti, kad atrasta dar toli gražu ne viskas. Rodydamas pasaulį vaikui, dažnai ir pats atrandi kažką naujo.
  • Renginiai skirti vaikams ir vietos draugiškos vaikams bei šeimai, nes tik įsigijus vaikų supranti, kad vietų daug, o nueiti nėra kur.
  • Maistas suderinamas su vaikyste. Julija yra tas retas atvejis, kuris valgo, ir dažniausiai valgo daug. Išskyrus tada, kai nevalgo. Bet čia jau neišsemiama tema, kurią mėgstu ir prižadu plėtoti.

 

Linkėjimai,

Kristina & Julija