Kalėdos prasideda nuo kalėdinių sausainių

Iki šiol tik stebėdavau, kaip mamos su vaikais kepa ir dekoruoja sausainius, nes pačios santykis su kepiniais – pagarbiai atsargus. Jei tik galiu nekepti – nekepu, nes bijau, kad bus daug darbo, o dar blogiau – nepavyks. Būčiau gal nekepus ir šiemet, bei toliau socialiniuose tinkluose pavydžiai stebėjus kitų keptus elniukus ir eglutes, bet… Bet šiemet turbūt būsiu iškepus pati pirma ir to kaltininkas – „Belbake“ produktai kalėdiniams kepiniams iš Lidl Lietuva.

Nesusilaikiau, nes viskas pasirodė tiek paprasta, kad pradžioje į tai žiūrėjau net kiek nepatikliai. Tas kiek per gerai jausmas prasidėjo dar parduotuvėje – visi kalėdiniams kepiniams reikalingi produktai – vienoje vietoje, todėl nereikia vaikščioti ratais susirenkant viską ko reikia, o asortimentas – nuo – iki: paruošti mišiniai kepimui, glajai, šokoladai papuošimams, pabarstukai, šokolado drožlės. Sąrašą galima tęsti ir tęsti. Galiausiai, kai pamačiau, kad patiems paprasčiausiems sausainiams
eglutėms iškepti tereikia nusipirkti vieną pakuotę, kurioje yra kepimo mišinys, ruošinys glajui, pabarstukai ir formelė – pasidaviau. Ir ta proga nusipirkau dar 8 produktus, kuriuos išbandyti žadu savaitgalį 😜 Sakot, per daug užsimojau, kaip pirmam kartui. Na, mes dar pažiūrėsim.

DSC_1430

Tešlą pasiruošėm per 10 minučių, per 30, kol sustingo šaldytuve – pavalgėme pietus, ir prasidėjo atsakingiausias momentas. Julija sakė, kad visai kaip su plastilinu žaisti, tik kvepia skaniau. Negalėčiau nepritarti. Taip per kokį pusvalandį (nepamirškit, kad mes tik pradedančios konditerės) prisidarėm pilną padėklą eglių. Šmaukšt į orkaitę 8 minutėm, ir va tada buvo tas momentas, kai patikėjau, jog šis projektas pavyks. Išsitraukėm gražiai rudas ir, kaip pirmam kartui, beveik tobulų formų. O dekoravimas tai ką, ten jau lengviausia dalis ir vienas malonumas. Julija tiesa į tarpus vis taikėsi glajų suvalgyt, kad eglutėms neliktų, o aš pasidžiaugiau, kad paėmiau daugiau įvairesnių pabarstukų, tai buvo vietos kur kūrybiškumui pasireikšti. Julijos pageidavimu aš buvau glajaus tepėja, o ji – dekoruotoja.

DSC_1476

Vaizdelis gal nelabai arti Pinterestiško gavosi, bet žinant, kad darė keturmetė ir pagarbiai atsargi pradedančioji – vertinčiau net labai teigiamai. Svarbiausia, kad viskas buvo labai paprasta ir labai greita, kas aktualu kepant su vaikais, kuriems jau po 5 minučių viskas atsibosta. Na ir svarbų svarbiausia, kad viskas gavosi taip, kaip buvo planuota.

DSC_1442

DSC_1380

Parengta bendradarbiaujant su Lidl Lietuva.

 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s