Kalėdos – meilės artimui šventė. Nesugadinkime jos.

O jei taip sąžiningai, kiek Kalėdų prabėgo stresuojant, skubant, lekiant ir nieko nespėjant? O gal net susipykus? Kuo arčiau šventės, tuo reikalų daugėja, tempas didėja, o stresas pasiekia piką. Dažniausiai pradedame su gerais ketinimais, kad šiemet tikrai viskas bus kitaip, o baigiame, žiūrėk, ir vėl užsisukę visiškai nesvarbiose smulkmenose, be kurių, galvojame – Kalėdos neįvyks.

DSC_0216

O tiesa tokia – reikalai ir darbai, kurie mums atrodo ypač svarbūs prieš šventes, pasimiršta vos pasibaigus jų šurmuliui, o nuotaika ir atmosfera tvyrojusi ore – atmintyje pasilieka ilgam. Ir jei ne dėl savęs, tai dėl vaikų ir jų atsiminimų apie vaikystės Kalėdas, metą, kai namuose – ne skubėjimas, barniai ir prieššventinio nuovargio iškamuoti tėvų veidai, o daugiau lempučių šviesos, artimųjų šypsenų, po kambarius keliaujančių bei nosį kutenančių gaminamo maisto kvapų, išpakuojamų dovanų popieriaus traškesio, tūkstančius kartų girdėtos, bet niekaip neatsibostančios “Jingle Bells”, ir laukimo. Kalėdos tikrai įvyks be dar vienos silkės ir su nespėtais sušluoti pabirusiais eglutės spygliais. Jūsų Kalėdos tikrai neįvyks be jūsų. Tiesa, kitais metais bus kitos, bet šitų nebebus niekada. Tai gal sustokim akimirkai, įkvėpkim, ir pažadėkim – šiemet tikrai viskas bus kitaip. Juk Kalėdos – meilės artimui šventė. Nesugadinkime jos.
Ar aš jau radau tą taisyklę, kaip Kalėdas paversti švente sau ir šeimai, o ne darbų maratonu? Manau, kad taip, ir žadu ja su jumis pasidalinti, bet pirmiau kviečiu pažiūrėti kalėdinį filmuką “Kids Gone”. Julija pažiūrėjus šį filmuką pasakė: “Mama, aš tai tave pasiimčiau į tą skraidantį stebuklingą Kalėdų namą, nes labai tave myliu. Ir tėtį pasiimčiau“. Tad, jei norim, kad vaikai mus pasiimtų kartu – sustokim, nusiraminkim ir apsikabinkim, gal tuomet mūsų pačių namai virs tais stebuklingais Kalėdų namais ir vaikams nereikės niekur išeiti.

Parengta bendradarbiaujant su Lidl Lietuva.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s