Kolekcionuokite vaikų prisiminimus su Trip Map

Su Julija pirmą kartą į užsienį iškeliavome po trečio jos gimtadienio. Pirma aplankyta šalis – Ispanija. Nuo šios kelionės skaičiuojame jos aplankytas šalis ir tikime, kad dukra pamatys daugiau pasaulio už mus. Pradžioje – mūsų, tėvų dėka, vėliau – vedama savo pačios noro pažinti, atrasti ir patirti.

Julijos keliones nusprendėme vizualizuoti, nes smagu prisiminti, o dar smagiau bėgant akimis per žemėlapį – planuoti naujas. Tam idealiai tiko pasaulio žemėlapis ant drobės iš Trip Map, kuriame kartu su Julija smeigtukais sužymėjome jos jau aplankytas šalis: Ispaniją, Andorą, Nyderlandus ir Angliją.

DSC_5048

Trip Map rinkomės dėl minimalistinių žemėlapių dizainų, kurie nepasens laikui bėgant, ir kokybės, nes norėjome, kad kažkada šis, šiandien pradėtas pildyti žemėlapis, iškeliautų į Julijos pirmus namus.

Trip Map žėmėlapiams naudojama natūrali drobė, pigmentiniai dažai ir apsauginis lakas. Giclée spaudos technologija užtikrina ryškias ir nekintančias spalvas net iki 200 metų, o apsauginis lakas suteikia švelnų matinį spindesį. Dar viena gera žinia – jie tikrai lengvi, tad nepergyvenkite, sienų gręžti ir kalti nereikės, Trip Map žemėlapį puikiai išlaiko net ir priklijuojami kabliukai paveikslams.

DSC_5228

Trip Map idėjos autoriai ir įkūrėjai Marta ir Paulius sako: “Kelionės nuspalvina gyvenimus ryškesnėmis spalvomis, o Trip Map padeda ryškių akimirkų nepamiršti”. Mes su Julija tam visiškai pritariame.

DSC_5121

DSC_5041

DSC_5272

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s