„Friends and Bruises“ – drabužiai žaidžiantiems vaikams

DSC_2289

Mano požiūris į vaikų drabužius ir stilių keitėsi bent tris kartus nuo Julijos gimimo. Buvo įvairių bandymų ir, žvelgiant iš dabartinės perspektyvos, keistokų stiliaus eksperimentų, bet jau kuris laikas man viskas labai aiškiai susidėliojo, ir dabar tiksliai žinau ko tikiuosi iš vaikiškų drabužių ir kaip jie turi atrodyti. Jei anksčiau ir ieškodavau kažko labai išskirtinio ar posh, tai laikui bėgant įsitikinau, kad svarbiausia vaikiškam drabužiui – jis turi neužgožti pačio vaiko. Raukiniai ant raukinių, kutai ir kutukai, tiuliai, plunksnos, įmantrūs piešiniai ir blizgios medžiagos “paskandina“ mažą žmogų ir tu matai rūbą, o ne žavią šypseną ir mielas akis. Vaikas tampa manekenu, skirtu pademonstruoti uber prašmatniam rūbui, o juk puošdami vaiką mes norime gėrėtis būtent juo, o ne tik įmantriu drabužiu. Pagrindiniai kriterijai, pagal kuriuos pastaruoju metu renkuosi rūbus Julijos garderobui – drabužis turi padėt jai suspindėti ir aš turiu įsivaizduot ją žaidžiančia juo apsirengus. Ne tvarkingai stovinčią sudėjus rankeles nuotraukai, o iš tikrųjų žaidžiančią. Būtent tokie drabužiai slepiasi po mano šią vasarą atrastu nauju prekės ženklu „Friends and Bruises“.

DSC_1722Kas tie „Friends and Bruises“? Tai draugai ir nubrozdinti keliai – dalykai, kurie asocijuojasi su aktyvia ir nerūpestinga vaikyste. Šie drabužiai yra sukurti draugystei, nuotykiams ir svarbiausia – laisvei. Juk nesvarbu, kaip gražiai bus aprengtas vaikas, jis vis vien lips į medžius, landžios po krūmynus ir braidys balose, todėl „Friends and Bruises“ ne tik parinko nepriekaištingos kokybės audinius, bet ir pasirūpino vaikų patogumu bei judėjimo laisve. Sukurti Lietuvoje, minimalistinio stiliaus, bet tuo pačiu ir puošnūs „Friends and Bruises“ drabužiai tinkamai prižiūrimi gali tarnauti ne tik antram, trečiam ar n-tam šeimos vaikui, bet ir išsaugojus būt perduoti ateinančioms kartoms.

DSC_3394Julija puošiasi „Friends and Bruises“ juoda linine suknele, pieno baltumo linine palaidine ir dryžuotu lininiu kombinezonu. Draugai nubrozdintais keliais turi Facebook, bei Instagram paskyras, kuriose pirmieji galėsite pamatyti visas naujienas, o jų tikrai bus.

DSC_2487DSC_2468DSC_2315DSC_2455DSC_2365DSC_2185DSC_2218DSC_1822DSC_1882DSC_1667DSC_3449

 

2 mintys apie “„Friends and Bruises“ – drabužiai žaidžiantiems vaikams

  1. Rūbeliai tikrai gražūs ir neužgožia nuostabios mergaitės, tik kaina per 50 eurų vien už suknutę man atrodo per daug, kaip vaikų drabužėliams kuriuos jie išauga labai greit… Ką manot, kokia suma yra protinga mokėti už vaikų drabužius?

    Patinka

    1. Buvo laikas, kai dukrai pirkau tik pigius drabužius. Tuo metu ji buvo tik pradėjusi vaikščioti, daug griuvinėjo ir rodės tik ir taikydavosi kažką ant savęs užsipilti ar užsitepti. Bet vaikai užauga ir Julijai jau trečią sezoną perku bent kelis brangius, bet man labai gražius drabužius. Tokių rūbų būną 2-4 per sezoną, ir išaugus jie iškeliauja džiuginti kitų vaikų, taip atgaunant dalį už juos sumokėtų pinigų. Didesnę dalį garderobo visais sezonais sudaro pigesni arba vidutinio brangumo drabužiai.

      Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s