Vasariška fotosesija su nuotykiais

Liepos viduryje vykusios bendros lietuvių kūrėjų fotosesijos, kurioje Julija demonstravo Deisi ir Mama Lama linines sukneles nepamiršiu ne tik dėl puikių kadrų, bet ir dėl tos dienos nuotykių. Saulėtą rytą su puikia nuotaika ir nusiteikimu iš Vilniaus išsiruošiame į Kauną, į Magišką namelį, kur fotosesiją turi fotografuoti Mažylio istorija komanda. Dangus pradeda niauktis kažkur pusiaukelėje, ir priartėjus prie Kauno viską nuplauna galinga liūtis.

Suskumbu rašyti organizatorei ar nesikeičia planai, nes fotosesija turi vykti… lauke. Gaunu atsakymą, kad galime neskubėti, nes dėl liūties fotografavimas kiek atidedamas. Mes ir neskubame. Užsukame su Julija papietauti ir mums bevalgant miestą nuplauna antra liūtis, stipresnė nei pirmoji. Po jos kai kurios gatvės tampa nepravažiuojamos ir nepraeinamos. Žmonės nusiauna batus ir brenda, o mes, laimei, randame maršrutą kuriuo sėkmingai pasiekiame fotosesijos vietą. Kaip ir buvo galima tikėtis, veiksmas persikelia į vidų, nes lietaus persisunkusi žemė ir dangus grasinantis dar viena liūtimi – ne pati tinkamiausia aplinka vasariškoms nuotraukoms. Jei galvojate, kad čia ir baigėsi nuotykiai, tai klystate. Prasidėjus fotosesijai jaunieji modeliai labiau nori žaisti, nei pozuoti, o kai jau sutinka fotografuotis, mieliau pozuoja savo, o ne fotografės siūlomomis pozomis. Laimei, praėjus kuriam laikui vaikai įsijaučia į vaidmenis ir pagaliau kiek atsipalaiduoti gali ir fotografė, ir jaunųjų modelių mamos. Nuotraukos gavosi puikios, o aš fotosesijos metu nusižiūrėjau lininę suknelę Julijai, kuria norėčiau ją papuošti kitų metų vasarą. Kviečiu ir jus pasigrožėti lietuvių kūrėjų lininėmis suknelėmis.

balionai (61)balionai (75)bendra fotosesija (154)bendra fotosesija (156)bendra fotosesija (150)bendra fotosesija (297)bendra fotosesija (246)bendra fotosesija (261)bendra fotosesija (334)bendra fotosesija (330)bendra fotosesija (371)bendra fotosesija (368)bendra fotosesija (377)

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s